FOTOCELLEBRYTER 16A INNFELT FØLER
| Lengde (mm) | 8 |
| Bredde (mm) | 12 |
| Høyde (mm) | 9.5 |
| Merkespenning | 230 V |
| Merkefrekvens | 50 Hz |
| Merkefrekvens | 60 Hz |
| Maks glødelampelast | 2300 W |
| Maks lysrørslast | 1000 VA |
| Maks lysrørslast (duo-krets) | 1000 VA |
| Maks lysrørslast (parallell kompensert) | 1000 VA |
| Maks brytestrøm (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Nominell brytestrøm | 16 A |
| Innstillingsområde lysstyrkeverdi | 5 lx |
| Innstillingsområde lysstyrkeverdi | 2000 lx |
| Med programmerbar nattavstengning | Nei |
| Impulsinngang | Nei |
| Driftspenning lysføler | 230 V |
| Maks ledningslengde lyssensor | 0.05 m |
| Beskyttelsesklasse lyssensor | II |
| Monteringsmetode lyssensor | Andre |
| Monteringsmetode | DIN-skinne |
| Bredde i antall modulmellomrom | 1 |
| Innbyggingsdybde | 17.8 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Tetthetsklasse (IP) lyssensor | IP54 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 120 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.159 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 36 |
| M-pak Lengde (mm) | 98 |
| M-pak Bredde (mm) | 82 |
| M-pak Høyde (mm) | 77 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.163 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 36 |
| D-pak Lengde (mm) | 374 |
| D-pak Bredde (mm) | 313 |
| D-pak Høyde (mm) | 239 |
| D-pak Vekt (kg) | 6.201 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 864 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1106 |
| T-pak Vekt (kg) | 171.824 |
| Brukermanual (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |