FOTOCELLEBRYTER 16A PÅVEGGFØLER
| Lengde (mm) | 65 |
| Bredde (mm) | 54 |
| Høyde (mm) | 88.5 |
| Merkespenning | 230 V |
| Merkefrekvens | 50 Hz |
| Merkefrekvens | 60 Hz |
| Maks glødelampelast | 2300 W |
| Maks lysrørslast | 1000 VA |
| Maks lysrørslast (duo-krets) | 1000 VA |
| Maks lysrørslast (parallell kompensert) | 1000 VA |
| Maks brytestrøm (cos phi = 0,6) | 10 A |
| Nominell brytestrøm | 10 A |
| Innstillingsområde lysstyrkeverdi | 5 lx |
| Innstillingsområde lysstyrkeverdi | 2000 lx |
| Med programmerbar nattavstengning | Nei |
| Impulsinngang | Nei |
| Driftspenning lysføler | 230 V |
| Maks ledningslengde lyssensor | 100 m |
| Beskyttelsesklasse lyssensor | II |
| Monteringsmetode lyssensor | Andre |
| Monteringsmetode | DIN-skinne |
| Bredde i antall modulmellomrom | 1 |
| Innbyggingsdybde | 17.8 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Tetthetsklasse (IP) lyssensor | IP55 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 65 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 89 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 54 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.202 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 21 |
| M-pak Lengde (mm) | 150 |
| M-pak Bredde (mm) | 95 |
| M-pak Høyde (mm) | 70 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.195 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 21 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 225 |
| D-pak Vekt (kg) | 4.535 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 504 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1078 |
| T-pak Vekt (kg) | 131.84 |
| Brukermanual (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |