Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Antennirasia TV+R ketjutettava 13,5dB
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Kansi | ei ole |
| Haaravaimennus 860 MHz:llä | 13 dB |
| Haaravaimennus 2150 MHz:llä | 13.5 dB |
| Lähtöjen määrä | 2 |
| Soveltuu kaapelimodeemille | kyllä |
| Läpimenovaimennus 860 MHz:llä | 1.2 dB |
| Läpimenovaimennus 2150 MHz:llä | 2.2 dB |
| Soveltuu etäohjattavalle tehonlähteelle | kyllä |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Laitteen leveys | 86.9 mm |
| Laitteen korkeus | 86.9 mm |
| Laitteen syvyys | 27.2 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 40 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.115 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 175 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.96 |
| Pakkauskoko 3 | 100 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 420 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 185 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 9.91 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1025 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 221.2 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.27 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 2.55087 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
