Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Keskiölevy antennirasialle TV+R, 1930, puhtaanvalkoinen kiiltävä
| Paino (netto) | 0.013 |
| ETIM-luokka | EC000018 Data/AV-peitelevy |
| Kokoonpano | keskiölevy |
| Käyttö | muu |
| Kiinnitysrengas | ei |
| Pölysuojakannella | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Liitäntäsuunta | suora |
| Painettava merkintä | sisältää asennonosoitusalueen |
| Merkinnällä | ei |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | Duroplast |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Moduulien lukumäärä | 2 |
| Kiskoilla/jatkoilla | ei |
| Liitinten lukumäärä | 2 |
| Eristetyt liittimet | ei |
| Vedonpoistin | ei |
| Eristetty ruuviliitos | ei |
| Valolla | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Laitteen leveys | 50 mm |
| Laitteen korkeus | 50 mm |
| Laitteen syvyys | 7.3 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.013 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 125 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 66 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.153 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 12800 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.0743 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.1020600001 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
