Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Haaroitin Wago-pistokejärjest. 5-napainen, haara 3-napainen vaiheenvalitsimella
| Pituus (mm) | 48 |
| Leveys (mm) | 50 |
| Korkeus (mm) | 39 |
| Halogeeniton | kyllä |
| Kontaktin pintakäsittely | käsittelemätön |
| Pituus | 48 mm |
| Korkeus | 39 mm |
| Leveys | 50 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 125 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.16 |
| Pakkauskoko 2 | 20 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.146 |
| Pakkauskoko 3 | 20 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 380 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 380 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 3.243 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 480 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 102.832 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |