Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Johtokanavarunko BRP 65x100x2000, liikenteenvalkoinen, kova PVC
| Pituus (mm) | 2000 |
| Leveys (mm) | 100 |
| Korkeus (mm) | 65 |
| Leveys | 100 mm |
| Syvyys | 65 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Kansien lukumäärä | 1 |
| Mukana tulevien kansien määrä | ei |
| Kannen leveys 1 | 80 mm |
| Symmetrinen | kyllä |
| Suorakaiteen muotoinen | kyllä |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | PVC |
| Halogeeniton | ei |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9016 |
| Sisäseinän rakenne | jatkuva C-profiili |
| Suojakalvolla | kyllä |
| Liitettävien paneelien lukumäärä | 2 |
| Kanavan jatkokappaleilla | kyllä |
| Kiinnitysreiät pohjassa | kyllä |
| Peitelevyjen kiinnitystapa | sisäpuolinen kiinnitys |
| Kaapelipidikkeillä | ei |
| Käytettävä poikkipinta | 5300 mm² |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Käyttölämpötila | -5 °C |
| Käyttölämpötila | 60 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 2000 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.639 |
| Pakkauskoko 2 | 8 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 2030 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 8.926 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 288 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2030 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1600 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 441.76 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Revit | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 3.006 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 3.34416 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |