Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kompaktikatkaisija h3+ p250 aset. TM-suojareleellä 4-napainen 250A 25kA
| Pituus (mm) | 97 |
| Leveys (mm) | 140 |
| Korkeus (mm) | 165 |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 250 A |
| Mitoitusjännite | 220 V |
| Mitoitusjännite | 690 V |
| Mitoitettu katkaisukyky lcu, 400 V, 50 Hz | 25 kA |
| Lämpöreleen virta-asetus | 157.5 A |
| Lämpöreleen virta-asetus | 250 A |
| Oikosulkulaukaisun säätöalue | 1500 A |
| Oikosulkulaukaisun säätöalue | 3000 A |
| Laitteen rakenne | sisäänrakennetun laitteen kiinteä sisäänrakennustekniikka |
| Sisäänrakennettu maasulkusuojaus | ei |
| Päävirtapiirin liitäntätapa | ruuviliitäntä |
| Sopii DIN-kiskoasennukseen | ei |
| DIN-kiskoasennusmahdollisuus | kyllä |
| Päältä-pois -ilmaisimen mahdollisuus | kyllä |
| Integroitu alijännitelaukaisija | ei |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Päävirtapiirin liitännän suunta | etuosa |
| Ohjauselementin tyyppi | vipu |
| Kokonainen laite suojayksiköllä | kyllä |
| Sisäänrakennettu moottoriohjain | ei |
| Moottoriohjain valittavissa | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 165 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 140 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 97 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 2.329 |
| Pakkauskoko 2 | 6 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 144 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tekninen esite (eng) | Lataa tästä |
| Asennusohje (eng) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 16.1 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 254.717 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |