Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Läpivientilaippa kotelon takapintaan IP41 kotelosarjoille univers FWU
| Paino (netto) | 0.059 |
| ETIM-luokka | EC000211 Läpivientilaippa keskuksiin/kaappeihin |
| Leveys | 204 mm |
| Korkeus | 70 mm |
| Paksuus | 25 mm |
| Läpilyöntiaihio | ei |
| Läpivientireikien määrä | 23 |
| Sopii kaapelihalkaisijoille | 2 mm |
| Sopii kaapelihalkaisijoille | 30 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 269 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.064 |
| Pakkauskoko 2 | 12 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1008 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
