Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Moduulikotelo uppoasennus 48 moduulia, univers, IP30
| Pituus (mm) | 125 |
| Leveys (mm) | 353 |
| Korkeus (mm) | 703 |
| Asennustapa | uppoasennus/onteloseinä |
| Suojuksen tyyppi | ovi |
| Kannen muoto | aukolla |
| Oven tyyppi | yksinkertainen |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | ei |
| Lukolla | ei |
| Mitoitusvirta (In) | 125 A |
| Korkeus | 703 mm |
| Leveys | 353 mm |
| Syvyys | 125 mm |
| Upotussyvyys | 112 mm |
| Sisäsyvyys | 119 mm |
| Kotelon materiaalin vahvuus | 1 mm |
| Oven/kannen materiaalin vahvuus | 1 mm |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9010 |
| Moduulien määrä | 48 |
| Rivien lukumäärä | 4 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 12 |
| Läpivientien määrä laipoille | 2 |
| Laajennusmahdollisuus | kyllä |
| Kaapeliläpivientien määrä | 2 |
| Kotelon/suojuksen materiaali | teräs |
| Pinnan suojaus | pinnoitettu jauhemaalauksella |
| Asennuslevyllä | ei |
| Soveltuu ulkokäyttöön | ei |
| Soveltuu salamasuojaukseen | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Suojausluokka | II |
| Iskunkestävyysluokka | IK09 |
| Järjestelmän paloluokka | ei ole |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 710 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 9.8 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 165 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 385 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 720 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 9.8 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 15 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 870 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 50.5 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 63.38 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
