Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Merkintäliuskatasku, universN, kojeriveille, pakkaus = 12 kpl
| Pituus (mm) | 216 |
| Leveys (mm) | 215 |
| Korkeus (mm) | 22 |
| Itsestään liimautuva | kyllä |
| Läpinäkyvä | kyllä |
| Pituus | 216 mm |
| Leveys | 215 mm |
| Korkeus | 22 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 240 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.103 |
| Pakkauskoko 2 | 20 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 510 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 5 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.12 |
| Pakkauskoko 3 | 20 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 355 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 2.845 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1030 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 250.6 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.248 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.4236 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
