Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Moduulikotelo uppoasennus 180 moduulia, univers, IP30
| Pituus (mm) | 125 |
| Leveys (mm) | 853 |
| Korkeus (mm) | 853 |
| Asennustapa | uppoasennus/onteloseinä |
| Suojuksen tyyppi | ovi |
| Kannen muoto | aukolla |
| Oven tyyppi | kaksinkertainen |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | ei |
| Lukolla | ei |
| Korkeus | 853 mm |
| Leveys | 853 mm |
| Syvyys | 125 mm |
| Upotussyvyys | 112 mm |
| Sisäsyvyys | 119 mm |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9010 |
| Rivien lukumäärä | 5 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 36 |
| Laajennusmahdollisuus | kyllä |
| Kotelon/suojuksen materiaali | teräs |
| Asennuslevyllä | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 860 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 860 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 25.6 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 165 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 865 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 885 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 25.64 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 7 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 865 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1035 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 154 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 188.83 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
