Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Tuuletuslaippapakkaus univers, uppoasennettavien FWU-koteloiden tuuletukseen
| Paino (netto) | 0.049 |
| ETIM-luokka | EC000320 Tuuletin (kotelo/kaappi) |
| Uppoasennukseen | ei |
| Ulosvedettävä tuuletin | ei |
| Tuuletin | kyllä |
| Kattotuuletin | ei |
| Suodattimella | ei |
| Sisältää suojakannen/-kuvun | ei |
| EMC-versio | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Asennustapa | kiinnitys napsauttamalla |
| Soveltuu 19 tuuman räkkiasennukseen | ei |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9010 |
| Leveys | 60 mm |
| Korkeus | 60 mm |
| Syvyys | 25 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 265 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.12 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 240 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.05 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1500 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 16.7 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 19.82039 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
