Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kiertokytkinrunko, kruunukytkin (5), 1930/Glas/R.classic
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Kytkentätapa | kruunukytkin |
| Käyttötapa | säätönuppi |
| Kokoonpano | peruselementti |
| Painikekytkin | ei |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Kiinnitystapa | kynsikiinnitys |
| Asennuslevyllä | ei |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | Duroplast |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Merkintätila/-pinta | ei |
| Valaisu | valinnainen |
| Valaistustoiminto | muu |
| Valaistuksen tyyppi | muu |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Nimellisvirta | 10 A |
| Kytkentävirta loistelampuille | 10 AX |
| Takaisinkytkentäliitin | ei |
| Kytkentätapa | ruuviliitos |
| Lämmityskytkin | ei |
| Pesukonekytkin | ei |
| Laitteen leveys | 71 mm |
| Laitteen korkeus | 71 mm |
| Laitteen syvyys | 42 mm |
| Upotussyvyys | 32 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 35 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| UK Building Regulations Part M mukainen | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 42 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.069 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.075 |
| Pakkauskoko 3 | 32 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 2.76 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.908 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 1.1184 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
