Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kompaktikatkaisija h3+ p160 aset. TM-suojareleellä 4-napainen 80A 70kA
| Pituus (mm) | 97 |
| Leveys (mm) | 120 |
| Korkeus (mm) | 130 |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 80 A |
| Mitoitusjännite | 220 V |
| Mitoitusjännite | 690 V |
| Mitoitettu katkaisukyky lcu, 400 V, 50 Hz | 70 kA |
| Lämpöreleen virta-asetus | 50 A |
| Lämpöreleen virta-asetus | 80 A |
| Oikosulkulaukaisun säätöalue | 480 A |
| Oikosulkulaukaisun säätöalue | 960 A |
| Tehohäviö | 17.7 W |
| Laitteen rakenne | sisäänrakennetun laitteen kiinteä sisäänrakennustekniikka |
| Sisäänrakennettu maasulkusuojaus | ei |
| Sopii DIN-kiskoasennukseen | ei |
| DIN-kiskoasennusmahdollisuus | kyllä |
| Päältä-pois -ilmaisimen mahdollisuus | kyllä |
| Integroitu alijännitelaukaisija | ei |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Päävirtapiirin liitännän suunta | etuosa |
| Kokonainen laite suojayksiköllä | kyllä |
| Sisäänrakennettu moottoriohjain | ei |
| Moottoriohjain valittavissa | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 97 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.645 |
| Pakkauskoko 2 | 8 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 155 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 140 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.645 |
| Pakkauskoko 3 | 8 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 13.16 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 192 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1010 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 315.84 |
| Tekninen esite (eng) | Lataa tästä |
| Asennusohje (eng) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| STEP-mallitiedosto | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 11.2 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 102.871 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |