Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kompaktikatkaisija h3+ p160 aset. TM-suojareleellä 3-napainen 100A 70kA
| Pituus (mm) | 97 |
| Leveys (mm) | 90 |
| Korkeus (mm) | 130 |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 100 A |
| Mitoitusjännite | 220 V |
| Mitoitusjännite | 690 V |
| Mitoitettu katkaisukyky lcu, 400 V, 50 Hz | 70 kA |
| Lämpöreleen virta-asetus | 63 A |
| Lämpöreleen virta-asetus | 100 A |
| Oikosulkulaukaisun säätöalue | 600 A |
| Oikosulkulaukaisun säätöalue | 1200 A |
| Tehohäviö | 20.1 W |
| Laitteen rakenne | sisäänrakennetun laitteen kiinteä sisäänrakennustekniikka |
| Sisäänrakennettu maasulkusuojaus | ei |
| Päävirtapiirin liitäntätapa | ruuviliitäntä |
| Sopii DIN-kiskoasennukseen | ei |
| DIN-kiskoasennusmahdollisuus | kyllä |
| Päältä-pois -ilmaisimen mahdollisuus | kyllä |
| Integroitu alijännitelaukaisija | ei |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Päävirtapiirin liitännän suunta | etuosa |
| Ohjauselementin tyyppi | vipu |
| Kokonainen laite suojayksiköllä | kyllä |
| Sisäänrakennettu moottoriohjain | ei |
| Moottoriohjain valittavissa | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 97 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.289 |
| Pakkauskoko 2 | 9 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 155 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 125 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.27 |
| Pakkauskoko 3 | 9 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 11.83 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 216 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1100 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 306.92 |
| Tekninen esite (eng) | Lataa tästä |
| Asennusohje (eng) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| STEP-mallitiedosto | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 11.2 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 115.393 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |